Profesjonalne czyszczenie wykładzin dywanowych i dywanów.

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnego doradztwa naszego technologa. Doradzimy najlepszą metodologię oraz zrealizujemy kompleksowo powierzone zlecenie. Obsługujemy teren całego Krakowa i okolic. Wykładziny wielkopowierzchniowe czyścimy na terenie całej Polski. Posiadamy bogaty park maszyn, który zadba o czystość Twoich wykładzin. Pracujemy na środkach klasy premium, dedykowanych do wykładzin. Zamówienia realizujemy w doświadczonym zespole, który odpowiednio zadba o świeżość wykładzin.


Ze względu na charakter wykładzin i dywanów nieuniknione jest ich zabrudzenie. Obuwie, artykuły spożywcze, kurz, a nawet otwarte okno przy ruchliwej ulicy - to i wiele innych czynników powoduje, iż zabrudzenia wnikają w strukture materiału. Aby nie dopuścić do trwałych defektów zaleca się regularne czyszczenie minimum raz do roku, natomiast miejsca bardziej eksploatowane 2-3 razy w ciągu roku. Jesteśmy przygotowani, żeby zapewnić na lata walory wykładzin i dywanów. Polecamy program antyalergiczny - działanie do 6 miesięcy!

Realizujemy zlecenia od najmniejszych do największych powierzchni w mieszkaniach prywatnych i biurach. Charakteryzuje nas elastyczny czas pracy, dzięki temu zlecenie możemy zrealizować o najbardziej dogodnych porach 24h/7. Posiadamy szeroki wachlarz środków, bardzo pomocnych przy czyszczeniu np. plam z kawy czy ścieżek komunikacyjnych. Wydajne maszyny oraz sprawdzony zespół sprawnie i rzetelnie wykonują zlecone usługi. Możesz zamówić bezpłatną prezentację, podczas której potwierdzimy naszą jakość.

 

Enkapsulacja Czyszczenie wykładzin dry clean:

Technologia HOS Orbot - najpotężniejsza szorowarka! Wykładzina gotowa do użytku w 2 godziny!

Bardzo skuteczna technologia czyszczenia wykładzin. Jednym z największych plusów jest wysoki stopień penetracji zabrudzeń oraz możliwość korzystania z wykładziny już po 2 godzinach po czyszczeniu. Wysoka wydajność tej metody sprawia, że klient przez znacznie krótszy czas musi być zaangażowany w proces czyszczenia. Przy pracy przy dwóch urządzeniach możliwe jest wyczyszczenie około 1000 m2 wykładzin dziennie. Dodatkowo enkapsulat działa dezynfekującą usuwają grzyby, roztocza, pleśn oraz mikroby z wykładziny.

Jak to działa? 1. Odkurzanie (odkurzacz kolumnowy z elektroszczotką, usunięcie zabrudzeń stałych, rozczesanie runa), 2. Nanoszenie enkapsulatu (rozpuszcza zabrudzenia, oczyszcza runo, dezynfekuje i odświeża wykładzinę), 3. Przejazd ORBOTem z padem agitacyjnym (wcieranie enkapsulatu, rozpuszczenie zabrudzeń, odplamianie), 4. Przejazd ORBOTem z padem zbierającym (chłonny pad zbiera zabrudzenia, osusza runo), 5.Odkurzanie (zabrudzenia resztkowe są zamykane w mikro kapsułkach, możliwych do odkurzenia na sucho)  


Szamponowanie Wykładzin:

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego odkurzenia wykładziny obiektowej odkurzaczem kolumnowym z elektroszczotką. Powoduje to usunięcie zabrudzeń stałych oraz podniesienia runa wykładziny. Następnie wykładzina jest doczyszczana szorowarką wolnoobrotową ze szczotką miękką oraz dozownikiem środka myjącego, który dawkuje odpowiednią ilość szamponu. W ten sposób są rozpuszczane zabrudzenia, które tkwią nawet w głębi runa wykładzinyNadmiar szamponu jest usuwany odkurzaczem sucho-mokro. W procesie schnięcia szampon się krystalizuje wiążąc w postaci pyłku resztkowe zabrudzenia, które później wystarczy tylko odkurzyć na sucho.


Pranie wykładzin ekstrakcyjne:

Tak zwana metoda tradycyjna, ale na najlepszych komponentach. Czyszczenie wykładzin (wraz z wyniesieniem i wniesieniem mebli małych) - przy użyciu atestowanych środków, poprzez: odkurzenie wykładziny, rozpylenie detergentu czyszczącego metodą prespray przy użyciu specjalnego spryskiwacza ciśnieniowo-elektrycznego aplikującego środek pod ciśnieniem 25 do 30 psi lub opryskiwacza ciśnieniowego, w ilości 1 do 2 litrów na minutę (na silnie zabrudzone fragmenty wykładziny i silnie zabrudzone ciągi komunikacyjne zastosowanie odpowiedniego, mocniejszego środka), wcieranie zaaplikowanego detergentu szorowarką elektryczną, pranie ekstrakcyjne (wypłukanie zabrudzeń ekstraktorem gorącowodnym 400-500psi do 35 bar z dodatkiem łagodnego środka konserwującego wykładzinę, utrwalającego kolor i efekt czyszczenia), suszenie i szczotkowanie wykładziny (odkurzenie i formowanie wykładziny) 

Rozpuszczanie zabrudzeń

Doczyszczanie mechaniczne

Płukanie ciśnieniem do 30 bar

Suszenie

Czyszczenie wykładziny biurowej - zakład przemysłowy:


Pranie wykładziny obiektowej - restauracja:

 

Pranie czyszczenie wykładzin biurowych lub obiektowych:

Czyszczenie wykładzin Gorącowodne:

Zaplecze techniczne ma znaczenie! Moc maszyn piorących ma bezpośredni wpływ na jakość oraz sprawność przeprowadzonych prac na obiekcie.

Dysponujemy jednym z najmocniejszych ekstraktorów elektrycznych jakim jest Power Flite. Posiada on dwa silniki heavy duty 5,5'' oraz 6,7'' oraz pompę 400 psi / 30 bar. Taka konfiguracja zapewnia najlepsze rezultaty oraz sprawność przeprowadzonych prac. Wykładzina jest dogłębnie oczyszczona z zabrudzeń, co wpływa na ożywienie koloru oraz dłużej pozostaje czysta.


Czyszczenie wykładzin i dezynfekcja / neutralizacja zapachów:

Referencje z przeprowadzonych usług:

Cały proces czyszczenia jest dodatkowo wspierany przez plusy jakie oferuje działanie pary, m.in. dezynfekujące, zabija bakterie, roztocza i drobnoustroje, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, odświeża materiał i wiele innych. Polecane również dla alergików lub osób wrażliwych na środki chemiczne. Drugim sposobem jest dodanie podczas czyszczenia skoncentrowanego płynu myjący o działaniu dezynfekującym oraz usuwającym przykre zapachy. Skuteczny przeciwko większości gram dodatnich i gram ujemnych, mikroorganizmów. Środek posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze oraz grzybójcze. Zwalcza wirusa ptasiej grypy, nosówkę, hiv, sars, grzybicę stóp i wiele innych. Zalecane do stosowania po przebytej chorobie bądź w celach profilaktycznych.

 

Cennik (uśrednione ceny netto za usługę - ze względu na indywidualny charakter zleceń stawka ustalana z Klientem po konsultacji. Cena uzależniona od metrażu, stopnia zabrudzenia, pory wykonywanej usługi, technologii czyszczenia oraz umeblowania lokalu):

 

Czyszczenie Wykładzin

Do 50 m2: od 10 zł / m2,

Od 50 do 100 m2: od 8 zł / m2,

Od 100 do 200 m2: od 7 zł / m2,

Od 200 do 400 m2: od 6 zł / m2,

Od 400 m2: wycena.

Pranie Dywanów

Dywan syntetyczny: od 12 zł / m2

Dywan wełniany: od 15 zł / m2,

Dywan Shaggy: od 18 zł / m2.

Opcjonalnie:

Bonetowanie wykładzin: od 4 do 6 zł / m2,

Dmuchawa do osuszania: od 0 zł,

Impregnacja: 5 zł / m2,

Neutralizacja zapachów: od 2 zł / m2,

Dezynfekcja: wycena.


Eko Czyszczenie wykładzin:

Pakiet EkoCzyszczenie - bezpieczna opcja dla biur:

Jeżeli w Waszej firmie przebywają osoby wrażliwe na środki czystości bądź zapachy ten pakiet jest dla Was! Najskuteczniejszy i zarazem najbezpieczniejszy prespray na rynku. Można go używać na każdym rodzaju tkanin. Bezpieczny dla osób z alergiami i uczuleniami. Wyprodukowany w 100% ze składników naturalnych. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych dzięki czemu jest bezpieczny dla alergików. Produkt jest przebadany i bezpieczny. Wszelkie zastrzeżenia związane z nimi są rozpatrywane indywidualnie przez organizacje odpowiadające za bezpieczeństwo czyli: Envirodesic, Canada Enviromental Choice, Green Seal, Ecoflower i Woolsafe. Dzięki użyciu tylko naturalnych składników prespray jest bezpieczne nawet w przypadku spożycia. Nie testowane na zwierzętach.

Eko Pakiet można zamówić podczas składania zamówienia. Koszt +20%.


Oferujemy:

 • Pranie wykładzin, dywanów, kilimów,
 • Usuwanie trudnych plam z kawy, herbaty, wina, krwi, zacieków, itp.
 • Obsługę wielkich powierzchni, pracę w dowolnych porach 24/7,
 • Usuwanie pleśni,
 • Neutralizację zapachów,
 • Czyszczenie antyalergiczne i dla osób wrażliwych na środki chemiczne,
 • Odplamianie,
 • Osuszanie.

Zyskujesz:

 • Brak ukrytych kosztów, doliczania za zazbrudzenia, jedna konkretna cena,
 • Wykonanie usługi profesjonalnymi środkami i urządzeniami,
 • Pozbywasz się roztoczy, kurzu i innych ukrytych nieprzyjemności,
 • Ożywienie kolorów, usunięcie plam i zabrudzeń,
 • Krótki czas schnięcia, w razie potrzeby dysponujemy dmuchawą do osuszania wykładzin,
 • Dogodne terminy wykonania usługi,
 • Zniżki na każdą następną sztukę.


Kliknij obrazek i sprawdź nasze maszyny! Poczuj różnicę korzystając z profesjonalistów:

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo usługi świadczone sprzętem i środkami najwyższej klasy! Jesteśmy przygotowani na najcięższe zabrudzenia, a Państwo poczują różnicę będąc obsłużonym przezprofesjonalną firmę!

 
 

W jaki sposób:

 • Umów termin, przyjedziemy punktualnie,
 • Nakładamy środek rozpuszczający brud, następnie wcieramy go szczotką o odpowiedniej twardości,
 • Doczyszczanie mechaniczne szorowarką, podnosi skuteczność o 100%,
 • Brud tworzy zawiesinę na materiale, który jest wypłukiwany pod ciśnieniem do maszyny, roztworem o temp. 70 - 90 st. C.,
 • Cały brud z materiału został w tym zabiegu przetransportowany do maszyny,
 • Jest to najskuteczniejsza i w pełni bezpieczna metoda czyszczenia, nazywana ekstrakcjąnull
 

Neutralizacja zapachów - usuwamy nieprzyjemne zapachy dzięki zastosowaniu odpowiednich środków oraz technologii. Zapach jest trawiony i rozbijany przed neutralizator, a sam materiał zostaje dezodorowany Jest to jedyny skuteczny sposób pozbycia się przykrych zapachów.

Program AntyAlergiczny - dla osób cierpiących na alergię czy też czujących dyskomfort poprzez zalegający kurz i drobnoustroje w głębi materiału mamy idealne rozwiązania. Istnieje szeroka gama środków, które możemy dopasować pod indywidualne potrzeby.

Impregnacja - dbając o kompleksowy charakter naszych usług oferujemy Państwu impregnację. Po idealnym wyczyszczeniu materiału warto dokonać jego impregnacji, co pozwoli nam przedłużyć jego żywotność. Brud nie przedostaje się do wnętrza materiału, dlatego nie ma możliwości, aby go uszkodzić.

Gwarancja - 10 letnie doświadczenie przy usługach prania i czyszczenia, pozwala nam dać Państwu na nie gwarancje. Zlecenia realizujemy zgodnie z umową i przedstawiamy klientowi realne do osiągnięcia rezultaty. Zaplecze technologiczne daje nam pewność 100% jakości.

Zamówienia, wyceny, kontakt:

czyszczenie wykładziny kraków, pranie wykładziny kraków, czyszczenie wykładziny bronowice, czyszczenie wykładziny bieżanów, czyszczenie wykładziny podgórze, czyszczenie wykładziny kleparz, pranie wykładziny bieżanów, pranie wykładziny bronowice, pranie wykładziny kleparz, pranie wykładziny podgórze, nowa huta, ruczaj, kurdwanów