O nas

 

Firma Deka Usługi Czyszczenia to zespół specjalistów znających się na swoim fachu. Łączymy indywidualne zdolności naszej ekipy, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznego mycia i czyszczenia. Naszej firmie możesz powierzyć mycie kostki brukowej, do tego przeprowadzenie pielęgnacji samochodu i umycie okien. Jesteśmy elastyczni i dyspozycji. Posiadamy bogate zaplecze technologicznie: dwie jednostki mobilne, kilka ekstraktorów, myjki ciśnieniowe i parowe, szorowarki, polerki odkurzacze itp. co sprawia, że posiadamy tak szeroki wachlarz usług. Korzystamy z profesjonalnych środków czystości, które są dobierane przez odpowiednich technologów.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, który stanowi główny rejon naszych usług. Oferujemy darmowy dojazd do Klienta przy świadczonej usłudze lub wycenia, natomiast.  Wykładziny wielkopowierzchniowe czyścimy na terenie całej Polski.

Polityką naszej firmy kieruje dostarczenie wysokiej jakości usług w atrakcyjnej cenie. Oferujemy czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej; jak i serwis sprzątający - dla domów, mieszkań, biur i powierzchni przyległych.


 

Godziny otwarcia:

Usługi: poniedziałek - niedziela: 24h/7,

Kontakt: poniedziałek - niedziela: 8 - 22,


 

Rejon usług:

I strefa: Kraków i okolice do 20 km (Niepołomice, Wieliczka, Skawina, Zielonki, Węgrzce, Iwanowice, Dziekanowice, Kocmyrzów, Czulice itd.)

II strefa: Małopolska i przyległe województwa - w zależności od wielkości zamówienia.

Wykładziny obiektowe: cała Polska.

Czyszczenie tapicerki samochodowej: ul. Półłanki 30 lub dojazd do Klienta.