O nas

 

Firma Deka Usługi Czyszczenia to zespół specjalistów znających się na swoim fachu. Łączymy indywidualne zdolności naszej ekipy, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie specjalistycznego mycia i czyszczenia. Naszej firmie możesz powierzyć mycie kostki brukowej, do tego przeprowadzenie pielęgnacji samochodu i umycie okien. Jesteśmy elastyczni i dyspozycji. Posiadamy bogate zaplecze technologicznie: dwie jednostki mobilne, kilka ekstraktorów, myjki ciśnieniowe i parowe, szorowarki, polerki odkurzacze itp. co sprawia, że posiadamy tak szeroki wachlarz usług. Korzystamy z profesjonalnych środków czystości, które są dobierane przez odpowiednich technologów.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, który stanowi główny rejon naszych usług. Oferujemy darmowy dojazd do Klienta przy świadczonej usłudze lub wycenia, natomiast Punkt Czystości znajduje się na Woli Duchackiej, przy ul. Podgwiezdnej 2 blisko Bonarki.  Wykładziny wielkopowierzchniowe czyścimy na terenie całej Polski.

Polityką naszej firmy kieruje dostarczenie wysokiej jakości usług w atrakcyjnej cenie. Oferujemy czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej oraz samochodowej; jak i serwis sprzątający - dla domów, mieszkań, biur i powierzchni przyległych.


 

Godziny otwarcia:

Usługi: poniedziałek - niedziela: 24h/7,

Kontakt: poniedziałek - niedziela: 8 - 22,


 

Rejon usług:

I strefa: Kraków i okolice do 20 km (Niepołomice, Wieliczka, Skawina, Zielonki, Węgrzce, Iwanowice, Dziekanowice, Kocmyrzów, Czulice itd.)

II strefa: Małopolska i przyległe województwa - w zależności od wielkości zamówienia.

Wykładziny obiektowe: cała Polska.

Czyszczenie tapicerki samochodowej: ul. Podgwiezdna 2, 30-655 Kraków (przecznica ul. Walerego Sławka 1,5 km od Bonarki) lub dojazd do Klienta.