Specjalizujemy się w przywracaniu świeżości Twojej kanapy. Usuwamy trudne plamy (i te lżejsze też), neutralizujemy zapachy (np. gdy Twój kot zrobił Ci na złość), impregnujemy tapicerkę meblową, a na usługę dajemy gwarancję. Mamy środki przyjazne alergikom, małym dzieciom i nawet wymienionemu wcześniej kotu. Zamówisz u nas czyszczenie sofy, kanap, narożników, materacy, foteli, krzeseł oraz innych obić tapicerskich. Nasze realizacje obejrzysz w zakładce galeria lub blog. Czekamy na Twoje zlecenie!

 

Pranie tapicerki Ekstrakcyjne

Tradycyjna metoda prania tapicerek przy użyciu mocnych ekstraktorów przynosi znakomite rezultaty; usunięcie zacieków; detergent jest rozpuszczalnikiem dla brudu, zamieniając go w maź, która jest wybijana z tapicerki ekstraktorem o dużym 9 barowym ciśnieniu i potrójnej turbinie ssącej; ożywienie kolorów; efekt świeżości podobny do wypranej odzieży; usunięcie przykrych odorów i pozostawienie przyjemnego delikatnego zapachu; czas schnięcia od 4 godzin zależny od wilgotności, wentylacji i temperatury pomieszczenia.

 

Przykładowe zdjęcia poglądowe zrealizowanych przez nas prac:

Czyszczenie tapicerki Gorącowodne

Proces czyszczenia składa się z chemii, czasu działania, oddziaływania mechanicznego oraz temperatury. Używając ekstraktora gorącowodnego, który pracuje w przedziale temperatur 70 - 90 st. C. jesteśmy w stanie zmiejszyć zużycie chemii (mniej pozostałości/osadu), ograniczyć tarcie mechaniczne, przyśpieszyć proces czyszczenia oraz skrócić czas schnięcia. Wysoka temperatura i duża wydajność urządzenia zapewnia nieporównywalne rezultaty w porównianiu z innym sprzętem.

 
 

Dojazd GRATIS!

0 zł - wystarczy zamówienie na 1 kanapę!


Czysta i Świeża Tapicerka Meblowa - dbaj z nami o przestrzeń, którą się otaczasz!

Kurz, roztocza, przykre zapachy lubią tapicerki i dywany - skorzystaj z naszej wiedzy i skutecznie usuń:

 • Odór uryny, papierosów oraz inne zapachy organiczne i nieorganiczne,
 • Grzyby tworzące pleśnie np. zapachy stęchlizny, choroby skóry. Eliminuje również zarodniki grzybów. Skutki działania są długotrwałe.
 • Roztocza - powodujące alergie, ataki astmy, wyczerpanie organizmu,
 • Drobno ustroje powodujące zakażenia bakteryjne, stany zapalne, choroby bakteryjne itp.
 • Pyłki kwiatowe powodujące alergie, podrażnienia nosa, gardła, skóry.

Rekomendacje dla Deka Usługi Czyszczenia - korzystasz ze sprawdzonej firmy:

 
 
 

Czyszczenie Tapicerki Meblowej 

Cennik

Cennik (uśrednione ceny za usługę - ze względu na indywidualny charakter zleceń stawka ustalana z Klientem. Cena uzależniona od wielkości zlecenia, stopnia zabrudzenia, pory wykonywanej usługi):

Fotel: 40 - 80 zł,

Sofa, Wersalka, Kanapa: od 100 - 150 zł,

Narożnika 3-4 os.: od 150 - 200 zł,

Narożnik duży: od 180 zł

Materac 1 osobowy.: od 60 zł / str.

Materac 2 osobowy: od 80 zł / str.

Wybielanie Materacy: od 30 zł / str.

Materiał Carabu: +50% 

Czyszczenie Tapicerki Gorącowodne: sprawdź poniżej


Krzesło (siedzisko): od 10 zł,

Krzesło (siedzisko + oparcie): od 15 zł,

Fotel biurowy: od 20 zł,

Wózek dziecięcy: od 50 zł / el.

Fotelik samochodowy: 25 - 50 zł,

Poducha: od 10 zł.

Wybielanie materacy: od 40 zł

(wariant bezchlorowy)

Impregnacja: od 50 zł,

Neutralizacja zapachów: od 40 zł,

Neutralizacja alergenów i roztoczy: od 40 zł

(zabezpieczenie działa do 6. miesięcy)

Czyszczenie Antyalergiczne: 0 zł,

Odplamianie: 0 zł,

Usuwanie gum, itp.: 0 zł,

Dezynfekcja: od 40 złCzyszczenie Tapicerki Meblowej Gorącowodne

Zalety prania mebli tapicerowanych przedstawioną maszyną:

- minimalizacja chemii, moc urządzenia i temperatura doskonale radzą sobie z plamami,

- krótki czas schnięcia, gorąca woda szybciej odparowuje, a dwie turbiny maksymalnie odsysają wodę,

- dogłębne doczyszczenie tapicerki, poprzez wysokie ciśnienie robocze,

- wydobycie koloru tapicerki,

- pozbądź się roztoczy, alergenów i zapachów wybierając najlepszą opcję! 

Czyszczenie Gorącowodne Tapicerek Cennik:

Fotel: od 70 zł,

Sofa ok 1,4m szer.: od 120 zł,

Kanapa ok 2m szer.: od 160 zł,

Narożnika do 2,4m szer.: od 200 zł,

Narożnik powyżej 2,4m szer.: od 250 zł

Materac 1 osobowy.: od 70 zł / str.

Materac 2 osobowy: od 90 zł / str.


Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji, zamówisz usługę skrojoną do Twoich potrzeb!


Wybielanie Materacy

W celu zapewnienia jak najlepszych efektów czyszczenia oferujemy wybielanie i dezynfekcję materacy. Przeprowadzając dodatkową opcję możemy usunąć żółte zacieki lub stare plamy z materacy. Dodatkową zaletą jest dezynfekcja materacy, dzięki czemu pozbywamy się bakterii na nich żyjących. Koszt zabiegu dla materacy 1-os od 30 zł, natomiast dla materacy 2-os od 40 zł.

EkoPakiet

Najskuteczniejszy i zarazem najbezpieczniejszy prespray na rynku. Można go używać na każdym rodzaju tkanin. Bezpieczny dla osób z alergiami i uczuleniami. Wyprodukowany w 100% ze składników naturalnych. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych dzięki czemu jest bezpieczny dla alergików. Produkt jest przebadany i bezpieczny. Wszelkie zastrzeżenia związane z nimi są rozpatrywane indywidualnie przez organizacje odpowiadające za bezpieczeństwo czyli: Envirodesic, Canada Enviromental Choice, Green Seal, Ecoflower i Woolsafe. Dzięki użyciu tylko naturalnych składników prespray jest bezpieczne nawet w przypadku spożycia. Nie testowane na zwierzętach.

Eko Pakiet można zamówić podczas składania zamówienia. Koszt +30%,

Dezynfekcja Tapicerki

Podczas czyszczenia dodawany jest skoncentrowany płyn myjący o działaniu dezynfekującym oraz usuwającym przykre zapachy. Skuteczny przeciwko większości gram dodatnich i gram ujemnych, mikroorganizmów. Środek posiada właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze oraz grzybójcze. Zwalcza wirusy ptasiej grypy, nosówkę, hiv, sars, grzybicę stóp i wiele innych. Zalecane do stosowania po przebytej chorobie bądź w celach profilaktycznych.


Zapytaj o wycenę.

 

Uczestniczą w naszym codziennym życiu i to właśnie z nimi mamy bezpośredni kontakt. Korzystamy z nich praktycznie na każdym kroku, więc im bardzie ich używamy tym większą uwagę należy poświęcić na ich czystość - nie tylko zewętrzną. Ludzki naskórek jest świetną pożywką dla roztoczy, okruszki pieczywa, resztki jedzenia jak i alergeny skupiają się w tapicerce meblowej. Systematyczne czyszczenie oprócz ładnego i świeżego wyglądu daje również higieniczny komfort. W trosce o naszych klientów posiadamy specjalny Program Antyalergiczny - przeznaczenie do czyszczenia u osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Posiadamy również środki zmieniające kształt dużej grupy alergenów(Derp1,Derf1,Blag1,Can f1, Fel d1) ,które stają się nie rozpoznawalne dla ludzkiego organizmu i nie wywołują reakcji alergicznej.

 

Oferujemy:

 • Usuwanie trudnych plam z kawy, herbaty, wina, krwi, zacieków z materacy (stosujemy środek opracowany przez laboratoria BASF),
 • Dezynfekcja,
 • Pranie tapicerki meblowej, materacy, kilimów, pluszaków, wózków i fotelików dziecięcych,
 • Usuwanie pleśni,
 • Neutralizację zapachów,
 • Czyszczenie antyalergiczne i dla osób wrażliwych na środki chemiczne,
 • Odplamianie,
 • Osuszanie.

Zyskujesz:

 • Brak ukrytych kosztów, doliczania za zazbrudzenia, jedna konkretna cena,
 • Wykonanie usługi profesjonalnymi środkami i urządzeniami,
 • Pozbywasz się roztoczy, kurzu i innych ukrytych nieprzyjemności,
 • Ożywienie kolorów, usunięcie plam i zabrudzeń,
 • Krótki czas schnięcia,
 • Dogodne terminy wykonania usługi,
 • Zniżki na każdą następną sztukę.


Kliknij obrazek i sprawdź nasze maszyny! Poczuj różnicę korzystając z profesjonalistów:

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej krakówKorzystając z naszych usług otrzymują Państwo usługi świadczone sprzętem i środkami najwyższej klasy! Jesteśmy przygotowani na najcięższe zabrudzenia,   a Państwo poczują różnicę będąc obsłużonym przez profesjonalną firmę!W jaki sposób:

 • Umów termin, przyjedziemy punktualnie,
 • Nakładamy środek rozpuszczający brud, następnie wcieramy go szczotką o odpowiedniej twardości,
 • Brud tworzy zawiesinę na materiale, który jest odsysany do maszyny,
 • Środek wypłukujący środek czynny i brud w głębszych warstwach materiału jest wtryskiwany pod ciśnieniem i odsysany do zbiornika w maszynie,
 • Cały brud z materiału został w tym zabiegu przetransportowany do maszyny,
 • Jest to najskuteczniejsza i w pełni bezpieczna metoda czyszczenia,
 • Usługi świadczymy bardzo mocnym i wydajnym sprzętem firmy Ashbys, Santoemma, Mytee co zapewnia wyższą jakość i szybszy czas pracy niż w przypadku małych żółtych odkurzaczy.

null

 
 

Neutralizacja zapachów - usuwamy nieprzyjemne zapachy dzięki zastosowaniu odpowiednich środków oraz technologii. Zapach jest trawiony i rozbijany przed neutralizator, a sam materiał zostaje dezodorowany Jest to jedyny skuteczny sposób pozbycia się przykrych zapachów.

Program AntyAlergiczny - dla osób cierpiących na alergię czy też czujących dyskomfort poprzez zalegający kurz i drobnoustroje w głębi materiału mamy idealne rozwiązania. Istnieje szeroka gama środków, które możemy dopasować pod indywidualne potrzeby.

Impregnacja - dbając o kompleksowy charakter naszych usług oferujemy Państwu impregnację. Po idealnym wyczyszczeniu materiału warto dokonać jego impregnacji, co pozwoli nam przedłużyć jego żywotność. Brud nie przedostaje się do wnętrza materiału, dlatego nie ma możliwości, aby go uszkodzić.

Gwarancja - 10 letnie doświadczenie przy usługach prania i czyszczenia, pozwala nam dać Państwu na nie gwarancje. Zlecenia realizujemy zgodnie z umową i przedstawiamy klientowi realne do osiągnięcia rezultaty. Zaplecze technologiczne daje nam pewność 100% jakości.

Zamówienia, wyceny, kontakt:

czyszczenie mebli tapicerowanych kraków, czyszczenie mebli tapicerowanych bronowice, czyszczenie mebli tapicerowanych podgórze, czyszczenie mebli tapicerowanych bieżanów, czyszczenie mebli tapicerowanych śródmieście, czyszczenie tapicerki meblowej kraków, pranie tapicerki meblowej kraków, czyszczenie kanapy kraków, pranie kanapy kraków, czyszczenie krzeseł kraków, pranie krzeseł kraków, czyszczenie materaca kraków, dezynfekcja materaca kraków, pranie materaca kraków, pranie tapicerki kraków, czyszczenie tapicerki kraków, nowa huta, krowodrza, mogilany, myślenice, krowodrza, kurdwanów, ruczaj