Mycie Okien, Fasad, Witryn Sklepowych, Banerów i Szyldów.

Świadczymy usługi mycia przeszkleń dla firm oraz klientów indywidualnych. Obsługujemy zakłady produkcyjne, biura, sklepy, domy jednorodzinnych oraz mieszkania prywatne. Używamy środków wysokiej klasy, dzięki czemu szyby po myciu nabieają blasku. Posiadamy optymalny dobór technik i metod mycia: tradycyjnie zmywak+zbierak, wodą demineralizowaną do 17 metrów z poziomu ziemi, alpinistycznie, z podnośnika koszowego, z rusztowań lub przy użycia przedłużek teleskopowych.

Mycie wysokościowe przeszkleń :

Prace wysokościowe odbywają się przy użyciu odpowiedniego do danego zlecenia sprzętu: podnośnika koszowego, alpinistycznie, z rusztowania, bądź z ziemi do 15 m przy użyciu wody demineralizowanej. Mycie realizuje doświadczony personel, który posiada niezbędne szkolenia bhp oraz badania lekarskie.Niskociśnieniowe mycie okien ultraczystą wodą demineralizowaną

Nowoczesna technologia idealna dla wysokich przeszkleń w domach jednorodzinnych, rezydencjach oraz okien nieotwieralnych w budynkach biurowych, fasad i elewacji szklanych, elewacji z płyt warstwowych oraz paneli fotowoltaicznych.

- zasięg od 0 do 15 metrów z poziomu ziemi,

- bez smug przy pełnym nasłonecznieniu,

- hydrofobizuje i nabłyszcza szkło,

- automatycznie doczyszcza framugi i zakamarki,

- bez ryzyka związanym z drabinami i zwyżkami,

- bezpieczna praca i atrakcyjna cena usługi.

Mycie Okien Wodą Demineralizowaną:

Zastosowanie:
- domy jednorodzinne, przeszklenia wysokie,

- firmy, zakłady produkcyjne, biura i biurowce do 3./4. piętra,

- fasady szklane,

- panele fotowoltaiczne,

- elewacje.


Mycie okien wodą demineralizowaną, czyli wodą z sieci oczyszczoną w procesie odwróconej osmozy oraz dejonizacji. Woda po przejściu przez filtry posiada 0 ppm (cząsteczek na milion), co znaczy, że jest pozbawiona jakichkolwiek soli i minerałów. Dlatego też zmywa idealnie zabrudzenia, a po odparowaniu nie pozostawia po sobie śladu. Jest to wydajna i pożądana ze strony klienta metoda mycia przeszkleń. Tą techniką możemy myć przeszklenia na wysokości do 15 metrów z ziemi bez użycia podnośnika bądź rusztowań, dzięki czemu zyskujemy atrakcyjną cenę. W przypadku przeszkleń na wysokości nie jest również konieczne opieranie drabin o szkło bądź elewacje, eliminując ryzyko zarysowań.

Ultraczystą wodę uzyskujemy w procesie odwróconej osmozy wraz z dejonizacją.

Woda pozbawiona zanieczyszczeń doskonale czyści powierzchnie szklane, a właściwości tej metody sprawiają, że szkło pozostaje dłużej czyste. Tym sposobem lepiej domywa się brud, gdyż jest on na bieżąco spłukiwany a tłuste zabrudzenia są lepiej rozpuszczane. Mycie wodą demineralizowaną hydrofobizuje powierzchnie szklane, co sprawia, że szkło dłużej pozostaje czyste. Krystalicznie czysta woda po odparowaniu nie pozostawia smug, ani zacieków. Twój dom lub firmę umyjemy w wydajny oraz bezpieczny sposób, a nasz klient oszczędzi czas i pieniądze.

 
 

Od lat myjemy okna tak, abyś mógł nas polecić!

Niektóre z naszych rekomendacji:

 
 

Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz galerie handlowe dostosowując godziny pracy do potrzeb klienta!

Rok 2014:

Rok 2020

Rok 2021

 

Firma DeKA specjalizuję się w profesjonalnym myciu okien oraz witryn. Nasze doświadczenie gwarantuje jakość oraz profesjonalizm świadczonych usług.

Wykonujemy usługi mycia okien (plastikowych , drewnianych, aluminiowych, rozkręcanych, itp.), szyb, witryn i innych powierzchni szklanych. Stosujemy specjalistyczne i bezpieczne środki czyszczące renomowanych firm. Oferujemy mycie powierzchni szklanych również na wysokościach. Nasza doświadczona ekipa szybko i sprawnie wykona powierzone zadanie.

Czyścimy na błysk!


Oferujemy:

  • Mycie okien,
  • Mycie witryn sklepowych,
  • Mycie przeszkleń, fasad na wysokości,
  • Mycie przeszkleń biurowych,
  • Mycie przeszkleń firmy i zakłady biurowo-produkcyjne,
  • Świadczymy nasze usługi zarówno w domach, mieszkaniach, biurach, placówkach handlowych, firmach jak i innych instytucjach,
  • Posiadamy uprawnienia wysokościowe, uprawnienia UDT, szkolenia BHP.

Zajmujemy się jednorazowymi zleceniami, jak i

cyklicznym utrzymaniem okien i przeszkleń w czystości.

Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz atrakcyjne ceny.


 

Cennik:

Usługa Cena
Mycie okien (obustronnie z ramą i parapetem)
Jednoskrzydłowe od 15 zł
Dwuskrzydłowe od 30 zł
Trójskrzydłowe od 40 zł
Drzwi balkonowe od 20 zł
Cena uzależniona od stopnia zabrudzenia
i częstotliwości zleceń
Witryny Sklepowe, Przeszklenia, Fasady Szklane
Cena uzależniona od stopnia zabrudzenia, od 3,5 zł / m2
metrażu, dostępu do okien,
częstotliwości mycia.


Mycie wysokościowe
Ceny ustalane indywidualnie,
zapraszamy do bezpłatnej wizji lokalnej.
Mycie Banerów, Szyldów, Reklam
Wycena


Zamów abonament zyskaj rabat
 

Mycie okien Kraków

Możesz zamówić mycie okien na terenie Krakowa jak i również w Libertów, Mogilany, Skawina, Modlniczka, Zabierzów, Krzeszowice, Dobczyce, Myślenice oraz na terenie całego województwa. Zapraszamy.

Mycie okien wysokościowe: Kraków i Małopolska, Śląsk, Świętokrzyskie, Łódzkie, Opolskie, Dolnośląskie.

 

Zamówienia, wyceny, kontakt:

tagi: mycie okien kraków, mycie witryn kraków, mycie witryn sklepowych kraków, mycie okien na wysokości kraków, prace na wysokości kraków