Mycie kostki brukowej oraz elewacji Kraków i okolice:

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy dotyczącej mycia ciśnieniowego kostki brukowej i elewacji. Jesteśmy w stanie sprostać szeregowi wymagań naszych Klientów ze względu na dyspozycję wysokiej klasy urządzeniami myjącymi. Mycie elewacji lub kostki brukowej z porostów nie sprawia nam kłopotu ze względu na wydajne urządzenia wysokociśnieniowe. Plamy oleju jesteśmy w stanie zwalczyć odpowiednimi środkami oraz wysoką temperaturą. Współpracujemy z kilkoma hurtowniami, które są w stanie zaopatrzyć nasze stany magazynowe w środki najwyższej jakości. Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów korzystamy ze wsparcia doświadczonych technologów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do poznania naszej oferty i bezpłatnej wyceny.


Oferujemy:

  • mycie kostki brukowej,
  • mycie elewacji, fasad,
  • doczyszczanie posadzek wewnętrzych,
  • impregnacja podłóg twardych,
  • impregnacja kostki brukowej, elewacji,
  • mycie elementów przestrzeni publicznej,
  • mycie pomników, nagrobków, kamienia
  • polerowanie marmuru, granitu, kamienia,
  • czyszczenie tarasów,
  • mycie szyldów, banerów itp.
 

Zaplecze technologiczne:

Wysoką jakość usług firmy Deka Czyszczenie.pl zapewnia doświadczony personel oraz bogate zaplecze technologiczne. Jesteśmy w stanie sprostać również nietypowym zamówieniom, gdzie jest ograniczony dostęp do wody. Myjnia parowa Optima DM daje znakomite rezultaty, tam gdzie użycie wody musi być ograniczone. Wysoka temperatura oraz ciśnienie rozpuszczają oraz zdmuchują zanieczyszczenia. Dodając odpowiednie środki jesteśmy w stanie oczyścić każdą powierzchnię, jak np. banery z instalacją elektryczną. Tam jednak gdzie nie ma problemu z dostępem wody operujemy myjkami zimno lub gorącowodnymi, na których praca jest efektowna i wydajna. Po wyczyszczeniu każdą powierzchnię impregnujemy, aby zapewnić jak najdłuższe walory umytej powierzchni. Zapraszamy do kontaktu!

 

Mycie kostki brukowej Kraków

Mycie elewacji Kraków

Cennik: przedstawiamy przykładowe ceny, zapraszamy do bezpłatnej wyceny!

Usługa

Cena m2

Czyszczenie kostki brukowej

od 8 zł

Mycie elewacji

od 10 zł

Doczyszaczenie posadzek

od 5 zł

Impregnacja 

od 10 zł

Czyszczenie pomników

wycena

Usuwanie powłok akrylowych

od 7 zł

Polimeryzacja

od 5 zł

Elementy przestrzeni publicznej

wycena

Dla firm: f-vat+23%


Zamówienia, pytania, wyceny:

Mycie kostki brukowej kraków, mycie elewacji kraków, czyszczenie kostki brukowej kraków, czyszczenie elewacji kraków, mycie banerów kraków