Pranie Czyszczenie Tapicerki Kraków i okolice

MOBILNIE lub STACJONARNIE - wygodnie dla Ciebie!

Usługę możesz zrealizować w naszym punkcie lub zamówić bezpłatny dojazd.

 

Pranie ekstrakcyjne

Znakomite rezultaty; usunięcie zacieków; detergent jest rozpuszczalnikiem dla brudu, zamieniając go w maź, która jest wybijana z tapicerki ekstraktorem o dużym 9 barowym ciśnieniu i potrójnej turbinie ssącej; ożywienie kolorów; efekt świeżości podobny do wypranej odzieży; usunięcie przykrych odorów i pozostawienie przyjemnego delikatnego zapachu; czas schnięcia od 2 godzin zależny od warunków atmosferycznych.Czyszczenie parowe

Dezynfekcja tapicerki, plastików, wnętrza wraz z kanałami nawiewu.. Zabija wszelkie bakterie, drobnoustroje i roztocza będące przyczyną wielu chorób; wysoka temperatura pary wodnej rozpuszcza najcięższe zabrudzenia, takie jak: tłuszcze, smary, oleje, gumy do żucia, czyniąc je łatwymi do usunięcia; oszczędność wody; minimalizacja odpadów. Eliminuje odory i nieprzyjemne zapachy.


Aktywna Piana

Nowoczesna technologia czyszczenia tapicerek dzięki maszynie Sabrina Santoemma Hot Foam, która jest generatorem gorącej piany. Wszelkie zabrudzenia z głębi materiału wybijane są na powierzchnię przez aktywną pianę. Plamy miejscowe odplamiane są przy użyciu dedykowanego pre-sprayu do danego typu zabrudzeń. Taka zawiesina odsysana jest do zbiornika na brud w odkurzaczu przez wydajne turbiny ssące. Zyskujemy minimalny czas schnięcia, a woda nie kapie wewnątrz pojazdu.

 

Ozonowanie - Dbaj z nami o przestrzeń, którą się otaczasz!

Ozonowanie to czyste powietrze oraz sterylne wnętrze. Nawet niewielkie stężenia ozonu zmniejszają lub usuwają:

- Odór papierosowy oraz inne zapachy organiczne i nieorganiczne, - Grzyby tworzące pleśnie np. na ścianach, zapachy stęchlizny, choroby skóry. Eliminuje również zarodniki grzybów. Skutki działania są długotrwałe.

- Roztocza - powodujące alergie ataki astmy, wyczerpanie organizmu,

- Drobno ustroje powodujące zakażenia bakteryjne, stany zapalne, choroby bakteryjne itp.

- Pyłki kwiatowe powodujące alergie, podrażnienia nosa, gardła, skóry.

Kliknij obrazek i sprawdź nasze maszyny! Poczuj różnicę korzystając z profesjonalistów:

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo usługi świadczone sprzętem i środkami najwyższej klasy! Jesteśmy przygotowani na najcięższe zabrudzenia, a Państwo poczują różnicę będąc obsłużonym przezprofesjonalną firmę!

 

Samochód oprócz bycia środkiem transportu jest też miejscem, w którym spędzamy stosunkowo dużo czasu. Zadbaj o wygląd wnętrza samochodu z firmą DeKA Usługi Czyszczenia. Oferujemy kompleksowe czyszczenie samochodu tzw. "przygotowanie do sprzedaży" jak i pojedynczych elementów. Dostosowujemy się do potrzeb klienta zapewniając kompleksową obsługę klientom indywidualnym, korporacjom oraz komisom. Specjalne programy antyalergiczne, antyzapachowe oraz specjalny program do plastików spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów!

 

Przebieg:

Odkurzanie i przygotowanie pojazdu: przed przystąpieniem do czyszczenia auto jest przygotowywane poprzez dokładne odkurzenie, usunięcie zanieczyszczeń stałych oraz posprzątanie wnętrza.

Pranie tapicerki samochodowej: tapicerkę samochodową czyścimy używając metody prania ekstrakcyjnego. Sposób ten zapewnia najlepsze rezultaty oraz jest w pełni bezpieczny dla Twojego samochodu. W samochodzie możemy spotkać zabrudzenia wszelakiej maści, dlatego używamy enzymatycznego prespray'u, który rozpuszcza zabrudzenia i tworzy zawiesinę na materiale przygotowując do prania właściwego. Do plam zawierających barwniki, mamy Specjalistyczny sprzęt i technologia. odpowiednie odplamiacze. Pranie tapicerki samochodowej odbywa się przy użyciu wydajnego i mocnego 9bar'owego ekstraktora z potrójną turbiną ssącą wyposażonego w podgrzewacz wody. Gorący detergent uderzając w materiał przy dużym ciśnieniu idealnie wybija wszelkie zabrudzenia. Potrójna turbina ssąca zasysa rozpuszczone zabrudzenia do tzw. szamba. Tapicerka jest czysta, świeża i pachnąca, a kolory ożywione.


Oferujemy:

 • Czyszczenie tapicerki materiałowej i skórzanej,
 • Czyszczenie podsufitki, boczków, podłogi i bagażnika,
 • Czyszczenie plastików parowo i tradycyjnie,
 • Dezynfekcja,
 • Odkurzanie,
 • Czyszczenie antyalergiczne,
 • Neutralizacje zapachów,
 • Konserwacje uszczelek,
 • Suszenie tapicerki,
 • Ozonowanie,
 • Myjnia Parowa.

Punkty Prania Tapicerek

i Kosmetyki Samochodowej:


Czyszczenie podsufitki: wymaga doświadczenia i wyczucia, gdyż nie można jej namoczyć. Aby materiał się nie odkleił oraz nie pozostały zacieki, używamy wypracowanej metody, która jest w pełni bezpieczna dla podsufitki i daje świetne rezultaty. Czysta i jasna podsufitka zdecydowanie daje więcej światła w środku.

Czyszczenie podłogi, obić drzwi, bagażnika: aby dopełnić pozytywnego wrażenia czystości w środku, polecamy zadbać o elementy towarzyszące. Dzięki praniu podłogi kolor staje się intensywniejszy, a zabrudzenia są odsysane do maszyny. Odkurzanie nie zawsze usunie cały piasek wbity w materiał, natomiast natrysk detergentu pod dużym ciśnieniem wybija z wykładziny drobny piasek jak i zabrudzenia. Boczki, czyli obicia drzwi bardzo łatwo ulegają zabrudzeniom, a przywrócenie ich czystości ma jak najbardziej spore znaczenia dla ogólnego wyglądu auta w środku. Tak jak w przypadku podsufitki, tak i w tym, ostrożnie i umiejętnie doczyszczamy te elementy, bez obawy o przełączniki szyb elektrycznych bądź głośniki.

Czyszczenie plastików, mycie szyb: aby kompleksowo zadbać o wnętrze samochodu przygotowaliśmy specjalny program do plastiku. Elementy są dokładnie czyszczone oraz odtłuszczane, a po całym zabiegu nakładany jest środek pielęgnacyjny zapewniający lepszą kondycję plastików oraz efekt satyny. Umyte szyby nadadzą dodatkowy blask do całości.

null

Suszenie: dysponujemy wydajną dmuchawą do osuszania pomieszczeń, która w skuteczny sposób przyśpiesza proces schnięcia. W zależności od warunków atmosferycznych trwa on od 30 minut do paru godzin.

 

Zamów usługę z bezpłatnym dojazdem na terenie Krakowa i okolic lub wybierz jedną z trzech lokalizacji. Ze względu na mobilny charakter, prosimy o wcześniejsze umówienie terminu.

Usługę czyszczenia samochodu możesz zamówić w naszym warsztacie, bądź pod dowolnym adresem na terenie Krakowa i okolic. Wymagany do wykonania usługi jest dostęp do prądu w odległości do 100 m od miejsca realizacji.


 

Cennik (waluta PLN, uśrednione ceny za usługę - ze względu na indywidualny charakter zleceń jesteśmy otwarci na sugestie klienta, w przypadku fv+vat):

Ekstrakcyjne 

Pranie Tapicerki


1. Fotel - 60 do 80 zł

2. Kanapa - 80 do 120 zł

Komplet 1. + 2. - 200 - 250 zł

3. Podsufitka - 80 do 120 zł

4. Bagażnik - 40 do 80 zł

5. Podłoga - 80 do 120 zł

6. Obicia drzwi - 10 do 15 zł

Komplet 1. do 6. - od 300 zł

Ozonowanie - 70 zł

7. Pasy bezpieczeństwa – od 10 zł / szt.

Impregnacja tapicerki fluorochemiczna – 30 zł / fotel

Mycie Wnętrza

Samochodu


1. Odświeżenie i nabłyszczenie plastików – 20 zł

2. Mycie szyb – 15 zł

3. Odkurzanie – 15 zł

4. Gruntowne odkurzanie szczelinowe  – 30 zł

5. Gruntowne czyszczenie wszystkich elementów plastikowych (słupki a, b, c; listwy przypodłogowe, tunel środkowy, kokpit, schowki, kierownica, lewarek, daszki przeciwsłoneczne, itp.) – 50 do 100 zł Impregnacja GRATIS!(Dressing PremoMat UV protect)

więcej...

6. Impregnacja plastików dressing PremoMat UV protect – 30 zł

7. Dywaniki 5 zł / szt.

8. Usuwanie nalepek - 5 do 10 zł / szt.


Przykładowe pakiety:

Pakiet „W drogę” gruntowne odkurzanie, sprzątanie wnętrza, mycie szyb, ozonowanie kabiny i klimatyzacji, odświeżenie plastików  – od 200 zł


 

Pakiet „Mucha nie siada”  kompleksowe pranie tapicerki + podsufitka + podłoga + bagażnik + boczki tapicerowane + gruntowne mycie wszystkich plastików, słupków i listew +impregnacja plastików dressing PremoMat + daszki przeciwsłoneczne + mycie szyb + gruntowne odkurzanie - od 400 zł

Pakiet „Ładnie w środku” kompleksowe pranie tapicerki + podłoga + boczki tapicerowane + pielęgnacja plastików + daszki przeciwsłoneczne +mycie szyb+ odkurzanie - od 300 zł


 

Pakiet "Liczy się detal" kompleksowe pranie tapicerki + podsufitka + podłoga + bagażnik + boczki tapicerowane + gruntowne mycie wszystkich plastików, słupków i listew + impregnacja plastików dressing Premium + daszki przeciwsłoneczne + mycie szyb + gruntowne odkurzanie + pasy bezpieczeństwa + prowadnice foteli + wnęka bagażnika + dezynfekcja parowa wnętrza lub ozonowanie + impregnacja hydrofobowa tapicerki materiałowej - od 500 złNeutralizacja zapachów - usuwamy nieprzyjemne zapachy dzięki zastosowaniu odpowiednich środków oraz technologii. Zapach jest trawiony i rozbijany przed neutralizator, a sam materiał zostaje dezodorowany Jest to jedyny skuteczny sposób pozbycia się przykrych zapachów.

Program AntyAlergiczny - dla osób cierpiących na alergię czy też czujących dyskomfort poprzez zalegający kurz i drobnoustroje w głębi materiału mamy idealne rozwiązania. Istnieje szeroka gama środków, które możemy dopasować pod indywidualne potrzeby.

Impregnacja - dbając o kompleksowy charakter naszych usług oferujemy Państwu impregnację. Po idealnym wyczyszczeniu materiału warto dokonać jego impregnacji, co pozwoli nam przedłużyć jego żywotność. Brud nie przedostaje się do wnętrza materiału, dlatego nie ma możliwości, aby go uszkodzić.

Gwarancja - 10 letnie doświadczenie przy usługach prania i czyszczenia, pozwala nam dać Państwu na nie gwarancje. Zlecenia realizujemy zgodnie z umową i przedstawiamy klientowi realne do osiągnięcia rezultaty. Zaplecze technologiczne daje nam pewność 100% jakości.

Zamówienia, wyceny, kontakt:

tagi: czyszczenie tapicerki samochodowej kraków, czyszczenie tapicerki samochodowej bronowice, czyszczenie tapicerki samochodowej bieżanów, czyszczenie tapicerki samochodowej podgórze, kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej. Nowa huta, podgórze, bieżanów, krowodrza, śródmieście, kleparz, pranie tapicerki samochodowej kraków podgórze, bieżanów, ruczaj, bronowice, kurdwanów, piaski, śródmieście, dębniki, nowa huta