Ozonowanie Kraków - biura, przedszkola, placówki, mieszkania

Usługi świadczymy również w województwach ościennych.

Ozonowanie i Dezynfekcja Kraków

W obliczu szerzących się wirusów oraz bakterii powstaje pytanie w jaki sposób skutecznie dezynfekować pomieszczenia w sposób bezpieczny dla ludzi. Proponujemy zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń, które jest coraz popularniejsze. Oferta kierowana jest do prywatnych mieszkań oraz domów, jak i do biur, szkół, przedszkoli, żłobków oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Metoda zamgławiania jest używana głównie w zamkniętych pomieszczeniach. Generator wytwarza drobną mgłę drobnokroplistą przypominającą aerozol. Dzięki rozbiciu środka dezynfekującego na tak drobne kropelki, jest możliwe długie unoszenie się cieczy w powietrzu, co pozwalają na dokładną penetrację. Ozon natomiast jest gazem, 50 razy skuteczniejszym od chloru i 3000 razy szybszym w działaniu. Ozonowanie skutecznie odkaża pomieszczenia, zmniejszając ryzyko zachorowań wirusowych. Ozonowanie również skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy i jest między innymi jednym z etapów likwidacji skutków pożaru. Ozonowanie jest zalecanie, m.in. dla przedszkoli w walce np. z wszawicą. Ozonowanie skutecznie usuwa zapachy, sterylizuje wnętrze, zabija mikroorganizmy, grzyby i bakterie. Lokal gotowy jest do użytku po około 3-4 godzinach.

Podaną metodą można przeprowadzać również dezynsekcję.

Oferujemy również dezynfekcję termiczną przeznaczoną dla obić tapicerskich, dywanów, wykładzin dywanowych lub wnętrz samochodów / autobusów / karetek.


Oferujemy:

  • Ozonowanie przeprowadzamy profesjonalnymi generatorami o wysokiej wydajności, zgodnie z zaleceniami SANEPIDU. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz zapewnienie odpowiedniego stężenia, jest ono monitorowane miernikiem ozonu. Na życzenie klienta wystawiamy certyfikat właściwie przeprowadzonej usługi.
  • Zamgławianie,
  • Ozonowanie likwiduje nieprzyjemne zapachy,
  • Ozonowanie niszczy owady, pluskwy, wszy, roztocza,
  • Ozonowanie zabija wirusy i bakterie,
  • Dezynfekcja pomieszczeń, biur, lokali mieszkalnych i usługowych,
  • Dezynfekcja przedszkoli, szkół, placówek publicznych,
  • Ozonowanie hal, magazynów.
 

 

Realizujemy zlecenia S.O.S.!


Ozonowanie cennik:

Oferujemy atrakcyjne ceny dla naszych klientów oraz profesjonalizm i terminowość usługi, natomiast w celu wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy.
Cena uzależniona jest od lokalizacji, celu usługi, terminu oraz częstotliwości jej wykonania.

Zamówienia, pytania, wyceny:

ozonowanie kraków, ozonowanie biura kraków, ozonowanie biur, ozonowanie pomieszczeń, ozonowanie mieszkań, ozonowanie przedszkola, ozonowanie żłobka, ozonowanie magazynów, dezynfekcja kraków, dezynfekcja biur kraków, dezynfekcja biur, dezynfekcja pomieszczeń, dezynfekcja pomieszczeń kraków, dezynfekcja mieszkań kraków, dezynfekcja domów kraków, odkażanie kraków, odkażanie biur kraków, odkażanie, odkażanie mieszkań, dezynfekcja przedszkoli, dezynfekcja szkół, odkażanie przedszkoli, odkażanie szkół, odkażanie żłobków dezynfekcja żłobków, ozonowanie pomieszczeń kraków, ozonowanie biur kraków