Odkażanie i Dezynfekcja Kraków

Biura, Przedszkola, Mieszkania, Lokale

W obliczu szerzących się wirusów oraz bakterii powstaje pytanie w jaki sposób skutecznie dezynfekować pomieszczenia w sposób bezpieczny dla ludzi. Proponujemy zamgławianie lub ozonowanie pomieszczeń, które jest coraz popularniejsze. Oferta kierowana jest do prywatnych mieszkań oraz domów, jak i do biur, szkół, przedszkoli, żłobków oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Metoda zamgławiania jest używana głównie w zamkniętych pomieszczeniach. Generator wytwarza drobną mgłę drobnokroplistą przypominającą aerozol lub ozon. Dzięki rozbiciu środka dezynfekującego na tak drobne kropelki, jest możliwe długie unoszenie się cieszy w powietrzu, co pozwalają na dokładną penetrację. Ozon natomiast jest gazem, który skutecznie odkaża pomieszczenia. Lokal gotowy jest do użytku po około 3-4 godzinach.

Podaną metodą można przeprowadzać również dezynsekcję.

Oferujemy również dezynfekcję termiczną przeznaczoną dla obić tapicerskich, dywanów, wykładzin dywanowych lub wnętrz samochodów / autobusów / karetek.


Oferujemy:

  • Zamgławianie,
  • Ozonowanie,
  • Dezynfekcja pomieszczeń, biur, lokali mieszkalnych,
  • Dezynfekcja przedszkoli, szkół, placówek publicznych,
  • Dezynfekcja poprzez zamgławianie,
  • Dezynfekcja termiczna,
  • Dyzynsekcja.
 

 

Sprawdź również:


Zamówienia, pytania, wyceny:

dezynfekcja kraków, dezynfekcja biur kraków, dezynfekcja biur, dezynfekcja pomieszczeń, dezynfekcja pomieszczeń kraków, dezynfekcja mieszkań kraków, dezynfekcja domów kraków, odkażanie kraków, odkażanie biur kraków, odkażanie, odkażanie mieszkań, dezynfekcja przedszkoli, dezynfekcja szkół, odkażanie przedszkoli, odkażanie szkół, odkażanie żłobków dezynfekcja żłobków, ozonowanie pomieszczeń kraków, ozonowanie biur kraków